Хочу поділитись з вами найяскравішими моментами свого шкільного життя
Кожного року в закладі проводиться традиційний конкурс козацької пісні, в якому беруть участь учасники етнологічного гуртка з метою довести учням середніх класів  значення історії козацтва, його традицій, культурної спадщини для формування свідомого, критичного ставлення до суспільних процесів та явищ, які відбуваються, для зміцнення української державності.

Щорічно у школі  проводиться День цивільної оборони з метою розвивати вміння учнівської молоді допомогти в складній ситуації не тільки собі, а й  тим, хто поруч. Виховний захід у 7 класі на тему «Правила безпеки в твоєму житті. Допоможи ближньому» з метою передати знання та інформацію про взаємозв’язок людини з природою, її відповідальності за збереження життя на планеті, формувати правову культуру та правосвідомості учнів засобами цілеспрямованого впливу на організацію навчально-виховного процесу.

Школа – це місце, де учні не тільки одержують знання, а й духовно розвиваються. Шкільний етнографічний музей – це душа українського народу. Саме завдяки діяльності музею дітям прищеплюється любов до рідного краю, свого народу, рідної мови, історії своєї малої Батьківщини, відбувається соціалізація особистості через активну громадську активність учнівської молоді.

Урок в 9 класі на тему «Історія Голокосту. Ми пам’ятаємо» з метою формування в учнів прагнення до запобігання жорстокому поводженню з людьми будь якої національності, сприяння усвідомленню важливості прав людини, розвитку вміння захищати власні права в установлений законом спосіб, виховання  відчуття відповідальності за  долю людства тобто становлення полікультурної компетентності.

Традиційне шкільне свято української пісні в День відкритих дверей. Театралізована вистава «Сватання на Горизонті» за сценарієм Мотузки С.М. Мета проведення  такого свята в школі як соціальному інституті, призначенням якого є передача нащадкам досвіду всіх попередніх поколінь для підготовки до дорослого життя. Це виховання культури спілкування, вміння працювати в команді, знаходити консенсус щодо різних переконань, думок, толерантність.

Щорічно  учні старших класів беруть участь у роботі Малої Академії Наук з історії та правознавства та посідають призові місця. В закладі постійно діє наукове шкільне  відділення МАН з метою  розвивати вміння учнів здобувати необхідні джерела інформації та опрацьовувати їх, аргументовано, обґрунтовано послідовно відстоювати власну точку зору, думку, позицію, застосовувати набуті знання, уміння для вирішення, розв’язання будь-яких викликів сучасного життя.

Урок в 10 класі школи № 80 під час проведення І етапу конкурсу «Вчитель року – 2015» на тему «Поняття і загальна характеристика права».

Кожного року в школі проводиться свято обдарованості з метою підвищення мотивації учнів для отримання нових знань, вивчення найважливіших методів наукового пізнання, де нагороджуються учні за високі досягнення в конкурсах, турнірах, олімпіадах, та вчителі, які підготували учнів.