Моя гордість

Для кожного вчителя перемоги його учнів - це власні перемоги. З особливою гордістю я презентую Вашій увазі найкращі роботи моїх учнів та їх результативність.

ЗБІРНИК ВІРШІВ "Рідне місто"

Харків… Може для когось ця назва нічого не значить, але не для нас, харків’ян. Всім, хто вважає себе часткою свого міста, навіть далеко за його межами, хто  душею  вболіває за нього, завжди поспішає на допомогу, тому присвячуємо ми свої вірші. Ми – це учні, вчителі та батьки  Харківської загальноосвітньої школи № 168.  Ми усі різні, ми сприймаємо світ, який нас оточує по-різному.
Але всіх нас об’єднує любов до свого рідного краю.
Цей збірник віршів, присвячених нашому місту, перша спроба висловити свої почуття, любов до рідного міста...

Найкращі роботи та проекти моїх учнів

Учнівський проект "Це місто – мрія, безкордонне місто…"

ІX Всеукраїнський турнір юних правознавців
(2013 рік)
Збірна команда учнів району,  у складі якої була Самофалова Катерина, учениця 11 класу ХЗОШ № 168,  нагороджена Дипломом ІІІ ступеня.
            VI міський турнір юних правознавців
(2013 рік)
Збірна команда учнів, у складі якої була Самофалова Катерина,
учениця 11 класу ХЗОШ № 168 (учитель Мотузка С.М.),  нагороджена Дипломом І ступеня, перехідним Кубком міського турніру.