Готуємося до ЗНО

Зовнішнє  незалежне  оцінювання - 2015

До уваги учасників зовнішнього незалежного оцінювання!                                            Запрошення на ЗНО поштою не надсилатимуться!

Український центр оцінювання якості освіти повідомляє, що на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання розміщені запрошення-перепустки для участі у тестуванні 2015 року.

У центрі також нагадують, що поштою запрошення на ЗНО цього року не надсилатимуться. Запрошення-перепустку учасникам тестування необхідно самостійно роздрукувати з власної інформаційної сторінки, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому.

Реєстрація  осіб для участі в ЗНО

З 05 січня до 20 лютого 2015 року тривала реєстрація осіб для участі в ЗНО.                                                                                                                                      Порядок реєстрації затверджено наказом Українського центру оцінювання якості освіти від 09.12.2014 № 127 «Про проведення реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2015 року»

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН                                                                             проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, для осіб, які виявилибажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2015 році

українська мова і література

хімія

26.06.2015

Програми ЗНО:

Оголошено дату та умови проведення державної підсумкової атестації учнів  11-х класів у формі ЗНО з української мови і літератури

18 листопада в студії «Укртелекому» заступник Міністра освіти і науки Павло Полянський та директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук провели селекторну нараду, на які було  повідомлено, що всі випускники шкіл проходитимуть ДПА з української мови та літератури у поєднанні зі ЗНО 24 квітня 2015 року. ДПА з інших двох предметів (математики або історії і третього предмету на вибір учня) школа проводитиме для 11-класників за самостійно розробленими завданнями, оскільки жодних збірників завдань більше не буде.

Директор УЦОЯО Ігор Лікарчук зазначив – для того, щоб 24 квітня пройти ДПА у формі ЗНО з української мови та літератури, кожен 11-класник повинен заздалегідь зареєструватися на порталі Українського центру оцінювання якості освіти.

Реєстрація учнів триватиме з 5 січня до 20 лютого 2015 року.

За виконання тесту з української мови та літератури випускникові виставлятимуть 2 оцінки: першу – за ДПА у шкалі від 1 до 12 балів (на основі цієї оцінки випускнику видаватимуть атестат); другу – за ЗНО у шкалі від 100 до 200. На основі цього результату буде визначено – «склав» чи «не склав» ЗНО абітурієнт. Якою має бути мінімальна кількість балів для проходження ЗНО, визначатимуть експерти.

До 12 травня результати будуть повідомлені всім випускникам. (Детальніше  - на офіційному  сайті МОН України)

До уваги випускників 11 класу та їх батьків. Новини ЗНО-2015.

Наказом Міністерства освіти і науки України вiд 01.10.2014 №1120 «Про деякі питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, для осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2015 році» встановлено, що в 2015 році:

1)    зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, для осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України, проводитиметься у квітні - липні;

2)    кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів з переліку, затвердженого пунктом 1 цього наказу;

3)    зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури є обовязковим для усіх абітурієнтів, які бажають здобувати вищу освіту за ступенем молодшого бакалавра (молодшого спеціаліста) та бакалавра (спеціаліста або магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань);

4)    результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (базовий рівень - українська мова) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2015 року.