Пробне ЗНО-2015

з метою ознайомлення осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2015 році, із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, затверджено

Календарний план проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2015 році:

21 березня 2015 року- з української мови і літератури

28 березня 2015 року - з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, російської мови, фізики, французької мови, хімії

Учасникам пробного 3НО                      надається можливість:

1) виконувати завдання пробного ЗНО з української мови і літератури, математики двох рівнів складності: базового та поглибленого.

2) використовувати завдання пробного ЗНО, перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами (крім завдань з української мови і літератури, російської та іноземних мов).

Загальні збори батьків та учнів 11-А класу з питань ЗНО-2015

19.11.2014 року в ХЗОШ №168 пройшли загальні збори батьків та учнів 11-А класу з питань ЗНО-2015. Заступник директора з навчально-виховної роботи Нагорна Н.П. ознайомила присутніх з нормативно-правовими документи щодо зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року.

Довела до відома присутніх новаціїї ЗНО-2015.

Зазначила, що відповідно до нормативно-правових документів щодо проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти в 2015 році, учні мають можливість взяти участь у пробному ЗНО, яке проводитиметься 21 березня 2015 року (українська мова і література) та 28 березня 2015 року (математика (базовий / поглиблений рівні), історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, російська мова, французька мова). Термін проведення реєстрації осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному тестуванні: 01.11 – 15.12.2014.

На зборах виступили присутні вчителі-предметники, які дали характеристику тестів, рекомендації щодо підготовки до ЗНО-2015, звернули увагу на доцільність участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванню.