Звіти та фотозвіти

Тижднеь психології "Ми дружна сім'ґ" з 01.04.-05.04.2013 року

У перший день Тижня психології (01.04.2013)  була представлена презентація психологічної літератури у бібліотеці школи та біля кабінету психологічної служби. Захід відвідали учні середньої та старшої школи, вчителі та адміністрація закладу.

Протягом тижня психології біля  кабінету психологічної служби була виставка малюнків «Що для мене дружба?» та продовжувалась протягом всього тижня, учням дуже було цікаво дізнатись один про одного, що для кожного дружба та впливало дуже позитивно на учнів -  піднімало настрій, згуртовувало учнів.

На третій день тижня психології (03.04.2013) була проведена гра  «Усі ми різні, але нас об'єднує…».Ця гра проходила на перерві в початковій школі, дітям було дуже цікаво, весело и багато учнів  хотіли прийняти участь в цій грі.

Гра «Подарунок, який неможливо купити» та гра «Купон за добру справу» проводилася з учнями 4-А класу було проведено на четвертий день Тижня психології (04.04.2013). Гра «Подарунок, який неможливо купити» примушує дітей замислитися про те, як вони своїми вчинками могли б приносити радість що оточує.

Гра «Купон за добру справу» сприяє для поліпшення психологічного клімату в класі в цій грі також застосовується ідея купонів на подарунок. За допомогою купонів діти можуть попросити оточення надати їм яку-небудь допомогу. Коли хто-небудь з дітей робить добру справу іншому, то отримує за це купон. За допомогою цієї процедури діти привчаються знаходити рівновагу "брати" і "давати". Дітям дуже сподобались ці вправи, їм було цікаво і вони хотіли грати ще.

Профорієнтаційна гра «Іспит без стресу» проводився на другий день Тижня психології (02.04.2013). Завдання цього заходу: стимулювати тих учнів, що навчаються до роздуму про способи того, що упоратися з передекзаменаційним хвилюванням; формувати критичне відношення до різних шляхів зниження хвилювання - виділяти продуктивні і малопродуктивні; сприяти усвідомленню свого психічного стану як внутрішньо обумовленого, сприяти формуванню внутрішнього локус-контроля своєї поведінки; сприяти розширенню репертуару поведінки в період підготовки до іспитів. Ця гра сприяла зниженню стресу в екзаменаційний період в учнів 9-х класів через усвідомлення своєї поведінки і розширення поведінкового репертуару.

В останній день (05.04.2013) Тижня психології була випущена стіннівка "Паркан відвертості, побажань і пропозицій". Участь в цьому заході прийняли діти середньої та старшої школи з великим бажанням  написати побажання, пропозиції чи відвертість до  іншої людини чи школі (адміністрації школи).

Протягом Тижня психології «Ми дружна сім’я!» та після неї скринька «Довіри» стоїть біля кабінету психологічної служби та надається психологічна допомога учням, вчителям та батькам навчального закладу.