Табір відпочинку "Блакитна хвиля"

З 27.05.2013 по 12.06.2013 в нашій школі буде працювати табор відпочинку "Блакитна хвиля"

Нормативно-правова документація щодо літнього оздоровлення дітей

Лист МОНмолодьспорт України від 23.05.2012 №1/9-391

''Про організацію літнього відпочинку дітей ''

Документація відпочинкового табору з денним перебуванням дітей

Пам'ятка перевірки організації та проведення літнього відпочинку дітей та підлітків в таборах з денним перебуванням дітей

Тематика занять з учнями в дитячих таборах оздоровлення та відпочинку з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту

Методичні рекомендації щодо організації літнього оздоровлення дітей дошкільного віку

Охорона праці

7 червня діти з табору відпочинку «Блакитна хвиля» їздили в парк ім.. Горького. Діти покаталися на каруселях, погуляли по парку і задоволені повернулися додому.

10 червня провели конкурс малюнків на асфальті «Здрастуй, літо!».

11 червня діти відвідали театр муз комедії і подивилися виставу «Попелюшка».

12 червня  - закриття табору відпочинку «Блакитна хвиля». Попереду канікули – весела пора! Всі заходи, які проводились у таборі сприяли зміцненню здоров’я учнів, розширили їх кругозір та бажання пізнавати світ.

Крім того різноманітні ігри, конкурси зробили життя у таборі цікавим і незабутнім.