МО вчителів фізико-математичних дисциплін

Головні завдання методичної роботи                     методичного об’єднання вчителів фізико-математичних дисциплін                            в 2014/2015 навчальному  році:

-         створення належних сучасних умов для навчання і виховання учнів;

-         вивчення теорії і методики навчання і виховання, психології, досягнень науки, оволодіння сучасною методологією;

-         впровадження в навчально-виховний процес новітніх теоретичних розробок, передового педагогічного досвіду, сучасних педагогічних технологій;

-         систематичне інформування педагогів про нові орієнтації щодо змісту  й методики навчання і виховання, вивчення державно нормативних документів про освіту;

-         вивчення стану навчальних досягнень учнів, рівня якості знань;

-         вивчення, узагальнення та пропаганда  передового досвіду вчителів;

-         підвищення професійної майстерності педагогічних працівників

Тематика засідань

І засідання  Серпень

1.Про аналіз роботи вчителів математики за минулий навчальний рік та завдання на 2014/2015 навчальний рік.

2.Про огляд нормативних документів. Вивчення інструктивно-методичного листа щодо викладання математики в 2014/2015навчальному році.

3.Про викладання математики в 6 класах.

4.Про роботу з обдарованими дітьми. Підготовка учнів  до участі у турнірах, конкурсах, олімпіадах.

5.Про розгляд  календарно-тематичних планів, програм  для здійснення навчання за індивідуально формою, календарно-тематичних планів з математики, фізики, інформатики щодо викладання зазначених предметів

ІІ засідання Листопад

1.Про тестові технології на уроках математики

2.Про підготовку учнів до участі у ІІ етапі  Всеукраїнських    олімпіад з базових дисциплін.

3.Про наступність викладання ( проблеми підготовки учнів початкових класів з математики  щодо переходу їх у школу ІІ ступеня)

4.Про підвищення фахового рівня учителів. Роль самоосвіти, процес вдосконалення майстерності.

5.Про використання інтерактивних технологій на уроках математики для розвитку пізнавальної активності учнів

ІІІ засідання Січень

1.Про індивідуальну  роботу з учнями, її доцільність, необхідність, наслідки.

2.Про підготовку учнів до успішного проведення ДПА та ЗНО

3.Про участь школярів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадах з математики, фізики, астрономії, інформатики

4.Про формування мотивації  навчання.  Організація  контролю на різних етапах навчання математики.

5.Про огляд нормативних документів, новинок методичної, педагогічної літератури.

6.Про патріотичне виховання на уроках.

ІV засідання Березень

1.Про підготовку учнів до ДПА та ЗНО

2.Про підсумки роботи вчителів математики, фізики, інформатики за обраними методичними темами.

3.Про огляд новинок методичної літератури.

V засідання Травень

1.Про аналіз роботи вчителів методичного об’єднання. Складання перспективного плану роботи на наступний навчальний рік.

2.Про вивчення рівня знань, умінь і навичок учнів.

3.Про завдання  на наступний навчальний рік.

Методичні теми, над якими працюють вчителі
 Крупеня В.В. «Тестові технології на уроках математики»
Довгопола Т.М. «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках математики»
Чудна Т.М. «Використання різних форм роботи на уроках математики для розвитку пізнавальної активності учнів»
Нагорна Н.П. «Шляхи підвищення пізнавальної активності учнів на уроках фізики»
Дорохова Л.В.«Використання інноваційних технологій для підвищення якості знань учнів»

Керівник методичного об'єднання

Засідання методичного об'єднання вчителів              фізико-математичних дисциплін

Виступи на педрадах, нарадах при директорові

Взаємовідвідування уроків

Уроки фізики Нагорної Н.П.

Уроки математики Довгополої Т.М.

Уроки математики Чудної Т.М.

Предметний тиждень в школі