МО вчителів природничих та суспільно-гуманітарних дисциплін

Робота університетської кафедри «Економіка і фінанси»

21.01.2015.  Урок економіки в 11-А класі  за темою «Менеджмент вражень», який провела Курбатова Юлія Леонідівна, кандидат економічних наук, асистент кафедри зовнішньої економічної діяльності і фінансів НТУ «ХПІ»

10.12.2014. Урок-диспут «Цінні папери» в 11-А класі, який провів Коробков Денис Вікторович, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів  Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»

08.12.2014 року в ХЗОШ №168 у рамках співпраці з ВНЗ пройшли змістовні уроки-лекції з економіки  для учнів 10-11-х класів, які проводили Дурандіна Оксана В’ячеславівна, аспірант кафедри економіки підприємства, зав. практикою лабораторії планування кар’єри  Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія», та  Кравчина Ірина Борисівна, старший викладач кафедри економіки підприємства Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія».

Взаємовідвідування уроків

Уроки біології Корнійчук Л.М.

Уроки географії Селевко О.В.

Уроки історії Мотузки С.М.

Уроки історії Мотузки С.М. в ХЗОШ №80

Майстер-клас вчителя історії Мотузки С.М. за темою «Вивчення історії рідного краю з використанням етнографічного матеріалу».

11.12.2013 на базі ХЗОШ № 168 пройшов майстер-клас вчителя історії Мотузки С.М. за темою «Вивчення історії рідного краю з використанням етнографічного матеріалу».

Вчителі району ознайомилися   з   досвідом  роботи  вчителя  історії Харківської  загальноосвітньої школи I-III ступенів №168 Харківської  міської  ради  Харківської  області Мотузки С.М., взяли участь у інтерактивній вправі «Ми - Харків´яни! Нам є чим пишатися». Мотузка С.М. провела майстер-клас «Жива історія рідного краю: путівник по шкільному етнографічному музею».

Учасники майстер-класу відмітили змістовність заходу та високий рівень його проведення.